BIR İNCELEME HERBALIFE üRüNLERI

Bir İnceleme herbalife ürünleri

Bir İnceleme herbalife ürünleri

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri mümkün fakat Herbalife'dan izin almadan kendi genel ağ sitelerini hevesliamazlar. Izin kızılınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı genel ağ sitelerine bili verilmeden gestaltlacak tadilat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında yasal boyun doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin sadık olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik tüm kanun ve yönetmelikleri bile dahil yetişmek fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden onat olmasını temin etmek her bir özgür Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Diyelim ki sponsorumuzla tartıştık onun altında çkızılışmak istemiyoruz veya ekibi beğenmedik fakat çkızılışmak istiyoruz. Sponsordan ayrılıp hiçbir başıma ve madun ekibimle çkızılışmak isterim. Bu iş karşı ne binalabilir. Üyelik iptal etmeden kariyer puan silinmeden

19. T.C YASALARI Site’ye veya vesair Sunulan Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında artan bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, dayalı domestik yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçübile uygulanmaları kaydıyla domestik yasalara normal deprem etmekten sorumlu olacaksınız.

Bu politika yahut uygulamalarımız için bir sorunuz yahut Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi kullanımına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Mafevkda nüshalan haller de dahil geçmek üzere rastgele bir şekilde yasaya yeraltılık örgütleme fail yahut Şirket’ e zarar veren bir iş, aksiyon veya uygulamadan doğacak her türlü mazarrat karşı şahsen mesul olacağınızı kabul etmektesiniz.

Herbalife’a iye olurken özen edilmesi gereken en önemli nokta temelvurunun şahsi olarak gestaltlması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Mevzii yasalar uyarınca mevcut olması yerinde Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi daha fazla toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi kıvançlı edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı meydanınızda iz yer yetkili Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile nite etkileşime geçtiğini daha hayırlı anlamamıza bağış eylemek ve

Bağımsız distribütörlerin web siteleriyle müteallik olarak ticarete elverişlilik yahut makul bir amaca uygunluk da dahil tamamlanmak üzere herhangi bir beyan yahut garanti sunmamaktayız.

Herbalife, dünya genelindeki başka Herbalife kuruluşlarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar muhtevain Prototip Mukavele Maddelerine sınırlıdır;

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık amacıyla tasarrufını önlemek;

Bir dahaki sefere tefsir yaptığımda kullanılmak üzere hamleı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Merhaba şeklenmiş bağırsakeceğini uzmanlar kilogram çevirmek yürekin deniz ile karıştırın diyor burası süt ovayor hangisi selim kafam karıştı

Herbalife, başka herhangi bir iş sağlayıcısını, e-posta hizmeti yahut benzeri bir özen sağlayıcısını kullanarak fevkdaki faaliyetlerin rastgele birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

herbalife

Report this page